Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych DOBRA RODZINA - strona główna

Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych Dobra Rodzina ul. Brzozowa 4 47-220 Kędzierzyn-Koźle. Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych DOBRA RODZINA istnieje od 2010 roku. Zrzesza rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka, rodziny adopcyjne oraz wspierających sympatyków. Organizujemy samopomoc rodzinom zastępczym. Prowadzimy regularne spotkania grupy wsparcia. Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży latem i zimą a także szereg cyklicznych imprez kulturalno-sportowych w ciągu roku. Jesteśmy członkiem zwyczajny.

OVERVIEW

The web site stowarzyszeniedobrarodzina.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed six pages inside the site stowarzyszeniedobrarodzina.pl and found twenty websites associating themselves with stowarzyszeniedobrarodzina.pl. There is one social communication platforms owned by this website.

STOWARZYSZENIEDOBRARODZINA.PL TRAFFIC

The web site stowarzyszeniedobrarodzina.pl has seen varying quantities of traffic all round the year.
Traffic for stowarzyszeniedobrarodzina.pl

Traffic ranking (by month) for stowarzyszeniedobrarodzina.pl

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszeniedobrarodzina.pl

Przyjazny Dom

Żeby Wielkanoc w tym roku,. Przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo,. Wielu, wielu chwil radosnych. I cudownej, ciepłej wiosny. 17 kwietnia w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się. Wystąpienia prelegentów były bardzo porusza.

WHAT DOES STOWARZYSZENIEDOBRARODZINA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszeniedobrarodzina.pl Mobile Screenshot of stowarzyszeniedobrarodzina.pl Tablet Screenshot of stowarzyszeniedobrarodzina.pl

STOWARZYSZENIEDOBRARODZINA.PL SERVER

Our crawlers detected that a single page on stowarzyszeniedobrarodzina.pl took three hundred and forty-four milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider stowarzyszeniedobrarodzina.pl not secure.
85.128.138.44

We found that this website is utilizing the Apache/2 server.

Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych DOBRA RODZINA - strona główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site stowarzyszeniedobrarodzina.pl states the following, "Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych Dobra Rodzina ul." I noticed that the website also said " Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych DOBRA RODZINA istnieje od 2010 roku." They also said " Zrzesza rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka, rodziny adopcyjne oraz wspierających sympatyków. Prowadzimy regularne spotkania grupy wsparcia. Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży latem i zimą a także szereg cyklicznych imprez kulturalno-sportowych w ciągu roku."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Blog de The-AmourxCompulsif - Parmit cette réalité nos amours nous apportent le Bonheur chaque Jour - Skyrock.com

Parmit cette réalité nos amours nous apportent le Bonheur chaque Jour. GIGA OFFRҼS SUR STRҼNGHING! GIGA OFFRҼS SUR . Abonne-toi à mon blog! Née le 20 Juin 1994. Collégienne ; Ne voit que Lui.

Blog de the-toi-et-moi - iil étaiit une fOiis luii et elle. - Skyrock.com

Iil étaiit une fOiis luii et elle. Ben Ouaiis, elle est belle. Nii de ses lèvres pulpeuses. Nii de ses grands yeux pétiillants. Putaiin je ne parle pas de ca.

Blog de tit-nancein - Amis Rageux , A Dieux D - Skyrock.com

Les n 1 sont Rap and RnB. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

Blog de TocTocEstmoi - Blog de TocTocEstmoi - Skyrock.com

Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Qui sera Refaire battre mon Coeur.

Blog de toiwithmoi - . nhébek ya homri . - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! Nde EST rempLI de RUmeurs. Nde je feRé un b. 1084;E dØииEит ιа fØясE. Je suis bien quand il est là.